Kartal Eşya Depolama

Kartal eşya depolama Taşınma işlemi sonrası yeni eviniz daha küçükse elinizde eşyalar kalabilir veya elinizde manevi değeri yüksek eşyalar vardır fakat bunları muhafaza edecek bir yeriniz yoktur. Ofisinizin arşivi ağzına kadar dolup taşmıştır veya ofisinizde kullanılmayan elektronik eşyalar vardır. Bu tür durumların tamamında Kartal eşya depolama şirketi ve şirketleri sizlere yardımcı olup sorunlarınızın çözüme kavuşmasını sağlamaktalar. Kartal eşya depolama şirketi ile iletişime geçerek eşyalarınız ile ilgili bilgi veriniz sonrasında firma personeli eşyalarınızın bulunduğu adrese gelerek eşyalarınızı depolarına muhafaza etmek için götüreceklerdir. Eşya depolama hizmetinden faydalanmak oldukça kolay ve pratik bir iştir. Siz eşyaların taşınmasına dahi karışmazsınız. Evden eve nakliyat işini de anlaştığınız firma çözüme kavuşturarak size hiçbir iş bırakmayacaktır. Böylece siz tekrar kullanmak isteyene kadar eşyalarınız güven içinde sizleri bekleyecektir.

✔Firma Kuruluşu 2005'ten Beri✔
✔Eşya Depolama Sigortası Depoluyo.com Farkıyla✔
✔Hizmet Bölgeleri Tüm Türkiye'de✔
✔Tesis Durumu 3500 M3 Alan✔
✔K3 Yetki Belgesi Onaylı Firma✔
☎Firma İletişim 0544 838 36 36

Kartal Eşya Depolama Hizmeti

Kartal eşya depolama hizmeti veren firmalar sadece Kartal da değil İstanbul’un bütün semtlerine hizmet vermektedir. Kartal eşya depolama hizmeti elinizde bulunan fazlalık eşyaları muhafaza etmek için sizlere hizmet verir. Eşya sayısı, eşyaların maddi değeri, eşyaların boyutu fark etmez. Sizlere bir telefon kadar yakın olan Kartal eşya depolama şirketleri ile iletişime geçerek fiyat konusunu görüşebilir fiyatta netleştikten sonra sizler de Kartal eşya depolama hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Kartal Eşya Depolama Hizmeti

Kartal Kiralık Depo Firması

Kartal eşya depolama firması alacaksanız anlaşacağınız firmaya çok fazla dikkat etmelisiniz. Her sektörde olduğu gibi bu sektörde de çürük elmalar vardır. İnsanlar eşyalarınızı taşırken zarar verebilir ya da eşyalarınızın muhafaza edileceği alan yeterince temiz değilse eşyalarınıza böcekler dadanabilir. Bütün bunların yanında eşya depolama firması gibi görünen dolandırıcılara da dikkat etmelisiniz. Eşyalarınızı bir kamyonete doldurup kayıplara karışabilirler. Bütün bu mağduriyetleri yaşamamak adına Kartal kiralık depo firma seçimi işini büyük bir özveri ve araştırma ile yapmalısınız. Firmalara yetki sertifikası ve sigorta hizmeti verip vermediklerini sorun. Firmalardan referans isteyin bütün noktalarda anlaşmadan ve açıklığa kavuşturmadan eşyalarınızı firmaya emanet etmeyin. Kartal kiralık depo firma seçiminde dikkat etmeniz gereken hususlardan biri de firmanın depolarının ne durumda olduğudur. Depoların bulunduğu lokasyon kamera ve alarm sistemleriyle korunuyor mu? Fiziki olarak güvenlik görevlileri depoların bulunduğu alanda bulunuyor mu? Bütün bu hususlara dikkat ederek bu şartları yerine getiren firmaları tercih etmeye özen gösteriniz.

Kartal Kiralık Depo Firması

Kartal Eşya Depolama Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Kartal eşya depolama hizmeti alan insanların sıkça sorduğu soruları sizler için bir araya getirerek düzenledik. Böylece sizlerin de aklına takılan benzer bir durum çözüme kavuşabilir. Kartal eşya depolama hizmeti hakkında sıkça sorulan sorular;


Kartal Eşya Depolama Nasıl Yapılır?

Sizler eşya depolama hizmeti almaya karar verdikten sonra internet ortamında veya fiziki olarak bir firma arayışı içine girersiniz. Güvenli bir firma bulduktan sonra onlarla iletişime geçersiniz, firma sizlere depolama seçeneklerini söyler ve bunların fiyatını sizler de eşyalarınızın adetini söylersiniz. Eğer firma standart bir oda sistemi ile çalışıyorsa birden fazla oda depo kiralamanız gerebilir fakat bu noktada çeşitli kampanyalar ile indirim sağlanabilir. Sonrasında eşya boyutu ve sayısı belirlenerek fiyat konusu tam ve net bir sonuca bağlanır. Sizler firma ile bir gün ve saat belirler depoya gidecek eşyaların adresini verirsiniz. Firma personeli söylenen gün ve saat de eşyalarınızın bulunduğu adreste olurlar ve eşyalarınızı uygun bir şekilde paketlerler. Paketlenen eşyalar istifleme kurallarına uygun bir şekilde araca yerleştirilir. Son aşamada firmanın depolarında yerini alır. Bundan sonra siz sadece anlaştığınız sürenin parasını ödersiniz. Belki ilk seferde firmalar sizlerden nakliye ve paketleme ücreti talep edebilir fakat sonrasında gelen aylar da sadece eşyalarınızın işgal ettiği deponun parası ödenir.

Kartal Eşya Depolama'da Neler Depolanır?

Kartal eşya depolama hizmeti almak isteyen insanların merak ettiği sorulardan biri de eşya depolama işleminde neler depolanır? Sorusudur. Eşya depolama işleminde ev eşyaları, ofis eşyaları, özel kasalar, küçük ev aletleri, kırtasiye malzemeleri vb. her şey depolanır. Fakat sıvı ve kimyasal ürünler depolanmaz. Gıda ürünleri depolanmaz. Su ürünleri katiyen depolanmaz. Bu saydıklarımız dışında kalan bütün eşyalar güven içinde depolanır. Eşyaların maddi değeri firmalar tarafından önemli değildir sizler önem veriyorsanız firmalar için yeterlidir ve onlar sizlerden daha fazla özen gösterirler. Çünkü eşyalarınız firmalara emanettir. Onlar da emanetinize ellerinden gelen bütün gayret ile iyi davranılar. Eşyalarınızın paketlenme aşamasında firma personeli tarafından görülür zaten. Depolanmaya uygun olmayan eşyalar sizlere belirtilir. Herhangi bir olumsuzluğu önceden tespit edip taşınma aşamasında sorun yaşamamak adına eşyalarınızın neler olduğunu firma yetkilisine söylemelisiniz. Eşyalarınız depolamaya uygunsa zaten bir problem yaşamadan eşyalarınız depolanır.

Kartal Eşya Depolama'da Neler Depolanır

Kartal Sigortalı Eşya Depolama

Kartal sigortalı eşya depolama Eşya depolama sigortası eşyalarınızın başın gelebilecek herhangi bir duruma karşı eşyalarınızın sigortalanmasıdır. Eşyalarınız zaten güvenlik kamerası alarm sistemleri ile teknolojik olarak, güvenlik görevlileri ile fiziki olarak korunmaktadır. Fakat sel, deprem gibi felaketlere karşı eşyalarınızı sigortalatmalısınız. Deprem sigortanız firmalara emanet ettiğiniz eşyalar için geçerli değildir. Çünkü eşyalar evinizde değildir. Bundan dolayı eğer değeri fazla eşyalarınızı emanet ettiyseniz mutlaka eşyalarınızı sigortalatmalısınız.

Kartal Ev Eşyası Depolama Dikkat Edilmesi Gerekenler

Kartal ev eşyası depolama işleminde dikkat edilecekler başında firma seçimi gelmektedir. Kaliteli firma kaliteli hizmet demektir. Firma seçiminden sonra eşyalarınızın güvenli bir şekilde depolandığından emin olmalısınız. Eşyalarınız hakkında ilk başta tam ve doğru bilgi vermek sizlerin net bir fiyat almanızı sağlar. Kaliteli bir firma bulduktan sonra eşyalarınızın taşınma aşamasında özenle taşındığına emin olmalısınız. Eşyalarınızı istediğiniz zaman görüp göremeyeceğinizi firma yetkilileri ile görüşünüz. Bütün bu huşuları çözüme kavuşturduktan sonra eşyalarınızı firma yetkililerine emanet edebilirsiniz.

Kartal Eşya Depolama Fiyatları

Kartal eşya depolama fiyatları, hususunda net ve kesin bir fiyat vermek mümkün değildir. Fiyatı etkileyen birinci durum eşyalarınızın boyutu ve sayısıdır çünkü bu iki etmene göre eşyalarınızın ne kadar yer kaplayacağı belirlenir. Böylece sizlere bir fiyat verebilirler. Fiyatı etkileyen bir diğer durum eşyalarınızın ne kadar süre depolarda kalacağıdır. Ayrıca bazı firmalar nakliye ve paketleme ücretlerini de fiyata yansıtırlar. Kartal eşya depolama ücretleri hakkında net ve kesin bir bilgi almak için firmalarla iletişime geçmelisiniz. Firmalarla internet üzerinden de iletişim kurabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz odaların büyüklüğü ve süresi arttıkça firmalar fiyatta indirim yaparlar firmaların kampanyalarından ve indirimlerinden faydalanabilirsiniz.

Kartal Eşya Depolama Fiyatı Al

Depo Türü Depo Boyutu Depo Süresi Depo Fiyatı
1+1 Mini Depo 10 M3 Aylık 550₺
2+1 Medium Depo 18 M3 Aylık 650₺
3+1 Maxi Depo 30 M3 Aylık 800₺
4+1 Ultra Depo 30 M3 Üzeri Aylık 1000₺

Müşteri Yorumlarımız

Taşıma ve depolama hizmeti alan müşterilerimizin geri dönüşleri.
Hizmet aldıktan sonra olumlu ve olumsuz düşüncelerinizi paylaşma alanı.


Referans
Referans1
Referans2
Referans3
Referans4
Referans5